Off Roading Forums banner
1 - 1 of 1 Posts

·
Registered
Joined
·
24 Posts
Discussion Starter · #1 ·


Her gün gittikçe büyüyen ve daha geniş kitlelere hitap eden bir spor haline geliyor off road. Bir çok off road forum sitesi kuruldu, geziler düzenleniyor, ulusal ve mahalli yarışlar organize ediliyor. Yine de futbol dışındaki diğer sporlar gibi basından yeterli ilgiyi göremiyor bu eğlenceli doğa sporu... Hiçbir gazetede, dergide yılda bir iki haberden başka off road haberi olmuyor.

Fakat artık bu spora ilgi duyanlara yol gösterecek, gündemden haberdar edecek, bilmeyenlere off road sporunu tanıtacak, tüm off road severler için bir haber sitesi var; offroadhaber.com

Ülkemizdeki başta off road olmak üzere tüm motor sporları ile ilgili en son haberler offroadhaber.com 'da… Her haftasonu düzenlenen off road gezilerinden, yarış organizasyonlarından en iyi fotoğraflar, videolar, gündemi değiştiren olaylar, otomobil dünyasındaki gelişmeler, off road araçları ile ilgili garaj çalışmaları, off road sporuyla ilgili tüm detaylar Off Road Haber 'de… Seri ilanlar bölümünde aradığınız off road aracını bulabilir, her hafta yayınlanan makaleler ile off road ile ilgili genel bilgiye ulaşabilirsiniz.

Tüm off road forum sitelerinden önemli olaylar ve gezi duyuruları, off road aksesuarları ve kampanyalar da Off Road Haber 'de…

Off road dünyasından haberdar olmak istiyorsanız size yalnızca offroadhaber.com yeter…

SAYGILARIMLA

Selim Sani GÜNGÖR

Mimar-Restoratör

Kaynak: Off Road Dünyasından Tüm Haberler
 
1 - 1 of 1 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top